RC3216F3300CS RES 330 OHM 1% 1206 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型号
More RC3216F3300CS SAMSUNG
330R 1% 1206 5K/R
165000 in stock
More RC3216F3300CS SAMSUNG
NEW / SMD
15000 in stock
More RC3216F3300CS SAMSUNG
RES 330 OHM 1% 1206
3600 in stock