RC3216F1153CS stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More RC3216F1153CS SEM
Chip-R, 115 K Ohm, 1%, 1206(3216), 7''''Reel, 1/4W, Thick Fi
20000 in stock
More RC3216F1153CS SAMSUNG
100000 in stock