RC1005F8061CS stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型号
More RC1005F8061CS
NEW&ORIGINAL
50 in stock
More RC1005F8061CS SMP
60000 in stock
More RC1005F8061CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip-R, 8.06K Ohm, 1%, 0402(1005), RoHS, 7''''Reel, 1/16W, T
30000 in stock