RB04272G stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型号
More RB04272G TAITRON
Resistors Network,B Type,4-Element,2.7K Ohm,2%,100
7000 in stock
More RB04272G TAITRON
Resistors Network,B Type,4-Element, 2.7K Ohm,2%,100ppm,0.2W,
5000 in stock