PRHMB400B12A IGBT MODULE Chopper 400A 1200V stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型号
More PRHMB400B12A NIEC
OEM EXCESS
25 in stock
More PRHMB400B12A
12 in stock
More PRHMB400B12A NIEC
60 in stock
More PRHMB400B12A NIEC
12 in stock
More PRHMB400B12A NIEC
400A/1200V/IGBT+DIODE/2U
64 in stock
More PRHMB400B12A NIEC
92 in stock
More PRHMB400B12A NIEC
50 in stock
More PRHMB400B12A NIEC
MODULE
23 in stock
More PRHMB400B12A IP
MODULE DC
20 in stock