MZ1000-13 Zener Diode 10% 10V 1,5W stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型号
More MZ1000-13 MOTOROLA
DO-41,Zener Diode 10% 10V 1,5W
88 in stock
More MZ1000-13 MOTOROL
SEMICONDUCTORS,1000-13
83 in stock
More MZ1000-13 MOTOROLA
Zener Diode 10% 10V 1,5W
300 in stock