MLF2012C820K stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   型号
More MLF2012C820K TDK
82 uH, Fixed, 10%, 5 mA, Shielded, 0805
20 in stock
More MLF2012C820K
High Frequency SMD Inductors 0
50 in stock
More MLF2012C820K TDK
100000 in stock
More MLF2012C820K TDK
80000 in stock
More MLF2012C820K TDK
INDUCTOR MULTILAYER 82UH 2012
4000 in stock
More MLF2012C820K TDK
Similar Parts of MLF2012C820K
MLF2012C820KB000
4 suppliers
MLF2012C820KT
7 suppliers
773020 in stock