MLF2012A2R2KT000 0805 2.2mH 10% stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型号
More MLF2012A2R2KT000 TDK
8000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More MLF2012A2R2KT000 TDK
IN STOCK! vpe: 4000/tr/smd
32000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More MLF2012A2R2KT000 TDK
20000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: (978) 304-1080
More MLF2012A2R2KT000
sie
1340 in stock
More MLF2012A2R2KT000 TDK
reel 4kpcs
80000 in stock
More MLF2012A2R2KT000 TDK
700032 in stock
More MLF2012A2R2KT000 TDK
INDUCTOR
4000 in stock
More MLF2012A2R2KT000 TDK
14400 in stock
More MLF2012A2R2KT000 TDK
SMD
4230 in stock