LXT970ATCB11 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More LXT970ATC-B11 LEVEL 1
1450 in stock
More LXT970ATC.B11
11 in stock
More LXT970ATC B11 CORTINA
36 in stock
More LXT970ATCB11 INTEL
59 in stock
More LXT970ATC-B11 INTEL
QFP-64
1000 in stock
More LXT970ATCB11 INTEL
351 in stock
More LXT970ATC B11 INTEL
55 in stock
More LXT970ATC-B11 INTEL
1200 in stock
More LXT970ATCB11
TQFP64
17393 in stock