LU6000F1 16-Bit Single-Chip Microcomputers (With Built-In Flash Memor stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型号
More LU6000F1 SHARP
in stock
22 in stock
More LU6000F1 NPC
99+
6000 in stock
More LU6000F1 SHARP
2503 in stock
More LU6000F1 SHARP
QFP
645 in stock
More LU6000F1 LINEAR
msop
1602 in stock
More LU6000F1 AGERE
SSOP
22 in stock