LD2980CU18TR stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型号
More LD2980CU18TR RHST MICRO
2500 in stock
More LD2980CU18TR ST
5202 in stock
More LD2980CU18TR STM
**CHIPNET STK**
5000 in stock
More LD2980CU18TR STM
Low Drop Voltage Regulators/Drivers 1.8V 50mA Positive
3300 in stock
More LD2980CU18TR ST
4750 in stock
More LD2980CU18TR ST
IC REG LDO 1.8V 50MA SOT-89
5000 in stock