LD29150V80 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型号
More LD29150V80 ST
2100 in stock
More LD29150V80 STM
Low Drop Voltage Regulators/Drivers 8.0V 1.5A Very Low
3300 in stock
More LD29150V80 ST
IC 1.5A LDO 8V REGULATOR TO-220
2000 in stock