LD1085D2T28 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型号
More LD1085D2T28 ST
8639 in stock
More LD1085D2T28 STM
Low Drop Voltage Regulators/Drivers 2.8V 3.0A Positive
3200 in stock
More LD1085D2T28 STMICROELECTRONICS
ST LOW DROP VOLTAGE REGULATORS/DRIVERS TO-263 2.8V 3.0A POSI
806 in stock