LB2012T100MR stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More LB2012T100MR
2800 in stock
More LB2012T100MR TAIWAN TAIYO YUDEN CO LTD
12000 in stock
More LB2012T100MR TAIYO
572 in stock
More LB2012T100MR
Taiyo Yuden
60900 in stock
More LB2012T100MR
429 in stock
More LB2012T100MR TAIYO
300,000 in stock
More LB2012T100MR GUOCHAN
4000 in stock
More LB2012T100MR TAIYO
40000 in stock
More LB2012T100MR TAIYO YUDEN
IND, 10UH, 100MA, 20%, 0805, D
3000 in stock
More LB2012T100MR TAIYOYUDEN
OEM Excess
3000 in stock