IXTP1R6N100D2 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More IXTP1R6N100D2 IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXTP1R6N100D2 IXYS
300 in stock
More IXTP1R6N100D2 IXYS
IXYS - IXTP1R6N100D2
200 in stock
More IXTP1R6N100D2 IXYS
2-5 DAYS
53 in stock
More IXTP1R6N100D2 IXYS
Original,TO-220AB
57851 in stock