IXGC16N60C2 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   型号
More IXGC16N60C2 IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXGC16N60C2
IXYS
465 in stock
More IXGC16N60C2 IXYS
60 in stock
More IXGC16N60C2 IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXGC16N60C2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXGC16N60C2 IXYS
Original,TO-220
56567 in stock
More IXGC16N60C2 DIV
11 in stock