IXFK200N10P stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型号
More IXFK200N10P IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFK200N10P IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More IXFK200N10P IXYS
300 in stock
More IXFK200N10P IXYS
494 in stock
More IXFK200N10P
1000 in stock
More IXFK200N10P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFK200N10P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-264
45000 in stock
More IXFK200N10P IXYS
TO-264
5020 in stock
More IXFK200N10P IXY
1112 in stock
More IXFK200N10P IXYS
4444 in stock