IXFH90N20Q HiPerFETTM Power MOSFETs Q-CLASS stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型号
More IXFH90N20Q IXYS
MOSFET 90A 200V
51 in stock
More IXFH90N20Q IXYS
494 in stock
More IXFH90N20Q
1000 in stock
More IXFH90N20Q IXYS
TO-3P
250 in stock
More IXFH90N20Q IXYS
HC
553 in stock
More IXFH90N20Q IXYS
TO-3P
400 in stock
More IXFH90N20Q
616 in stock
More IXFH90N20Q LXYS
200 in stock