IRGPH50S PHASE CONTROL THYRISTOR stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More IRGPH50S INTERTIOL RECTIFIER
30 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IRGPH50S IR
50 in stock
More IRGPH50S IR
TRANS,IGBT,900V MIN,28A
2480 in stock
More IRGPH50S IR
460 in stock
More IRGPH50S I R
TO-247
50 in stock
More IRGPH50S INTERNATIONAL RECTIFIER
7165 in stock
More IRGPH50S
600 in stock
More IRGPH50S
485 in stock
Similar Parts of IRGPH50S
IRGPH50S-LL
2 suppliers
50 in stock