IRFIB5N50L MOTOR Control Application stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型号
More IRFIB5N50L IR
TO-220
5000 in stock
More IRFIB5N50L IR
338848 in stock
More IRFIB5N50L
IR
More IRFIB5N50L I R
50 in stock
More IRFIB5N50L IR
TO-220 FULLPAK (ISO)
3500 in stock
More IRFIB5N50L IR
TO-220F
15000 in stock
More IRFIB5N50L
801 in stock
More IRFIB5N50L IR
In stock,PB-FREE,TO-220 FullPak (Iso)
45000 in stock
More IRFIB5N50L IR
TO-220 FullPak (Iso)
5005 in stock
More IRFIB5N50L IR
33 in stock
Similar Parts of IRFIB5N50L
IRFIB5N50LPBF
20 suppliers
95544 in stock