IRF1324SPBF stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More IRF1324SPBF IR
Stock Europe - ROHS:YES
600 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More IRF1324SPBF IR
1491 in stock
More IRF1324SPBF INTERNATION RECTIFER
197 in stock
More IRF1324SPBF 132 INTERNATION RECTIFER
132 in stock
More IRF1324SPBF IR
150 in stock
More IRF1324SPBF
150 in stock
More IRF1324SPBF
45 in stock
More IRF1324SPBF
Internation.Rectifer
25000 in stock
More IRF1324SPBF IR
650 in stock