IMC1812ES2R2K stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型号
More IMC1812ES2R2K
2000 in stock
More IMC1812ES2R2K
High Current Inductors 2.2 uH
50 in stock
More IMC1812ES2R2K VISHAY
11+,2-5 DAYS
2000 in stock
More IMC1812ES2R2K DAL
2.2 UH 10%
2000 in stock
More IMC1812ES2R2K
IMC-1812 2.2 10% ES E3
52 in stock