FQB20N06TM stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型号
More FQB20N06TM FAIRCHILD
3100 in stock
More FQB20N06TM FAIRCHILD
1540 in stock
More FQB20N06TM FAIRCHILD
MOSFET N-CH 60V 20A D2PAK
4600 in stock
More FQB20N06TM FAIRCHILD
FAIRCHILD MOSFETS TO-263 60V N-CHANNEL QFET LOGIC LEVEL
767 in stock
More FQB20N06TM
102500 in stock
More FQB20N06TM
Array
780 in stock