FQB13N06TM stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型号
More FQB13N06TM FSC
FSC - FQB13N06TM
2400 in stock
More FQB13N06TM FAIRCHILD
MOSFET N-CH 60V 13A D2PAK
4600 in stock
More FQB13N06TM FAIRCHILD
FAIRCHILD MOSFETS TO-263 60V N-CHANNEL QFET LOGIC LEVEL
768 in stock
More FQB13N06TM
50000 in stock
More FQB13N06TM FAIRCH
Array
225 in stock