FQAF13N80 800V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型号
More FQAF13N80 FSC
IN STOCK! vpe: 30/tube
343 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More FQAF13N80 FSC
30 PC TUBE
180 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More FQAF13N80 FAIRCHILD
2084 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 631-242-7010
More FQAF13N80 FAIR
15 in stock
More FQAF13N80 FAIRCHILD
TO-3P
3000 in stock
More FQAF13N80
sam
12000 in stock
More FQAF13N80 FAIRCHILD
2430 in stock
More FQAF13N80 FSC
13 in stock
More FQAF13N80 FSC
2182 in stock
More FQAF13N80 FAI
180 in stock
Similar Parts of FQAF13N80
FQAF13N80-LF
3 suppliers
145594 in stock
FQAF13N80PBF
4 suppliers
971 in stock