FGPF50N33BT stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型号
More FGPF50N33BT FAIRCHILD
80 in stock
More FGPF50N33BT FSC
1818 in stock
More FGPF50N33BT FAIRCHILD
7840 in stock
More FGPF50N33BT FAIRCHILD
TO220-3
3166 in stock
More FGPF50N33BT FAIRCHILD
330V, 50A PDP IGBT
50 in stock
Similar Parts of FGPF50N33BT
FGPF50N33BTTU
6 suppliers
136455 in stock