FGI40N60SF stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型号
More FGI40N60SF FSC
486 in stock
More FGI40N60SF FAIRCHILD
600V, 40A Field Stop IGBT
50 in stock
Similar Parts of FGI40N60SF
FGI40N60SFTU
3 suppliers
124170 in stock