FGH80N60FD2 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   型号
More FGH80N60FD2
11258 in stock
More FGH80N60FD2 FSC
572 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
CA4
13600 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
600V, 80A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
TO-247
3500 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-247
45000 in stock
More FGH80N60FD2 FAIRCHILD
TO-247
5020 in stock
Similar Parts of FGH80N60FD2
FGH80N60FD2TU
10 suppliers
143739 in stock