FDPF5N50NZF stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More FDPF5N50NZF FSC
156 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More FDPF5N50NZF FAIRCHILD
200 in stock
More FDPF5N50NZF FS8
200 in stock
More FDPF5N50NZF FSC
392000 in stock
More FDPF5N50NZF FAIRCHILD SEMICONDUCTOR
90000 in stock
More FDPF5N50NZF FAIRCHILD
3 - 5 days
90000 in stock
More FDPF5N50NZF FAIR
OEM 2-5 DAYS
203 in stock
More FDPF5N50NZF FAIRCHILD
500V N-Channel MOSFET, UniFET-II?
50 in stock
Original,TO-220
57422 in stock
More FDPF5N50NZF FAIRCHILD
new and original
64143 in stock