DSDI60-18A stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型号
More DSDI6018A IXYS
Stock Europe - ROHS:NO
13 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More DSDI60-18A IXYS
378 in stock
More DSDI6018A IXYS
60 in stock
More DSDI60-18A
50 in stock
More DSDI6018A IXS
20 in stock
More DSDI6018A
18 in stock
More DSDI60-18A
1500 in stock
More DSDI60-18A
IXYS
10000 in stock
More DSDI60-18A I X Y S
50 in stock
More DSDI60-18A IXYS
OEM 2-5 DAYS
552 in stock