DF11-12DEP-2C stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型号
More DF11-12DEP-2C HIROSE
66 in stock
More DF11-12DEP-2C HIROSE ELE
c91
48 in stock
More DF11-12DEP-2C HIROSE
CONN PLUG HOUSING 12POS 2MM
1940 in stock