D225K2R0 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型号
More D225K2R0 OHMI
52 in stock
More D225K2R0 OHMITE
51 in stock
More D225K2R0 OHMITE
RESISTOR POWER ADJ 2.0 OHM 225W
29 in stock
More D225K2R0 OHMITE
4950 in stock