CTB08-1000SW stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型号
More CTB08-1000SW 3C SEMI
5000 in stock
More CTB08-1000SW C3 SEMI
**CHIPNET STK**
240 in stock
More CTB08-1000SW CRYDOM
TRIAC ROHS COMPLIANT:YES; REPETITIVE REVERSE VOLTAGE:1000V;
240 in stock