CR101331F stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型号
More CR101331F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 1.33 K Ohm
185000 in stock
Similar Parts of CR101331F
CR10-1331FT
5 suppliers
87392 in stock