CMDZ5250B SUPER-MINI ZENER DIODE 2.4 VOLTS THRU 47 VOLTS 250mW, 5% TOL stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More CMDZ5250B CENTRAL
SOD-323
255 in stock
More CMDZ5250B CSC
SOD323
200000 in stock