CF12JT2K20 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   型号
More CF12JT2K20 SEI
RES CARBON FILM 5% 1/2W 2.2K OHM
10000 in stock
More CF12JT2K20 SEI ELECTRONICS
RES,2.2K,5%,1/2W,CF,AXL
1181 in stock