CD19FD392J03 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型号
More CD19FD392J03 CORNELL DUBILIER
CAPACITOR
44 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More CD19FD392J03 CD
60 in stock
More CD19FD392J03 CORNELL DUBILIER ELECTRONICS
CD ,COMMERCIAL MICA CAP
1239 in stock
More CD19FD392J03
CD
10000 in stock
CAP MICA DIP. 3900pF. 500V. 1%
18 in stock
58 in stock
NEW
58 in stock