CD1408-R1800 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型号
More CD1408-R1800 BOURNS
740 in stock
More CD1408-R1800 BOURNS
18000 in stock
More CD1408-R1800 BOURNS
Diode Switching 800V 1A 2-Pin SOD-87 T/R
99000 in stock
More CD1408-R1800 BOURNS
RoHs Compliant
99000 in stock
More CD1408-R1800 BOURNS
STK Germany ready to ship
99 in stock
Similar Parts of CD1408-R1800
CD14093BE
2 suppliers
4137 in stock
CD140A
2 suppliers
5150 in stock
CD140D
3 suppliers
30 in stock