C1206C100JGGACTU stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型号
More C1206C100JGGACTU KEMET
NEW&ORIGINAL
1618 in stock
More C1206C100JGGAC-TU KEMET
SMD
6355 in stock
More C1206C100JGGACTU KEM
10PF 2KV 5% 1206
2000 in stock