BZX84C47TA stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型号
More BZX84C47TA DIODES/ZETEX
Original,SOT23-3
57746 in stock
More BZX84-C47TA ZETEX
18000 in stock
More BZX84C47TA ZETEX
DIODE ZENER 47V 250MA SOT-23
1915 in stock
More BZX84C47TA
27000 in stock
More BZX84C47TA ZETEX INC
8192 in stock
More BZX84C47TA ZETEX
18000 in stock