BZX84C27V SILIICON PLANAR VOLTAGE REGULATOR DIODE stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型号
More BZX84C27V CDIL
REAL OEMXS!!!!
10877 in stock
More BZX84C27V MISTRAL
30000 in stock
More BZX84C27V 2035 ST
2035 in stock
More BZX84C27V ST
89+ in stock
More BZX84C27-V VISHAY
25411 in stock
More BZX84C27V NXP
4300 in stock
More BZX84C27V
1000 in stock
More BZX84C27V DIODES ZENER
/% DIODE ZENER CMS 27V SOT23
900 in stock
More BZX84C27V NXP
3 - 5 days
30000 in stock
More BZX84-C27V NXP
CA3
54000 in stock
Similar Parts of BZX84C27V
BZX84C27VCLT1
8 suppliers
66237 in stock
BZX84C27-V-GS0
2 suppliers
15000 in stock
BZX84C27-V-GS08
35 suppliers
BZX84C27-V-GS18
6 suppliers
490000 in stock
BZX84C27VLT1/23-27V/B1E
2 suppliers
6020 in stock
BZX84C27VSOT23
4970 in stock