BZX84C13V stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   型号
More BZX84C 13V ST
1450 in stock
More BZX84C13V CENTRAL SEMICONDUCTOR
3000 in stock
More BZX84-C13V NXP
2997 in stock
More BZX84C13V VISHAY
37968 in stock
More bzx84c13v
25 in stock
More BZX84C13V
1000 in stock
More BZX84-C13V
NXP
300000 in stock
More BZX84C 13V
MISTRAL,DIODO
3000 in stock
More BZX84C13V NXP
3 - 5 days
30000 in stock
Similar Parts of BZX84C13V
BZX84-C13V6
6 suppliers
582000 in stock
BZX84C13V6TA
9 suppliers
493367 in stock
BZX84C13-V-GS0
2 suppliers
57000 in stock
BZX84C13-V-GS08
23 suppliers
BZX84C-13VLT1
4 suppliers
33000 in stock