BZX79C3V6 Zener Diode 5% 3,6V 0,4W stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型号
More BZX79C3V6 NXP
Stock Europe - ROHS:YES
20000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BZX79-C3V6 NXP
30000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BZX79-C3V6 PHILIPS
DIODE
8000 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More BZX79-C3V6 NXP
60000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 631-585-5026
More BZX79-C3V6 NXP
New orig IDUSI
11300 in stock
More BZX79C3V6 FAIR
9619 in stock
More BZX79-C3V6 PHI
D
51 in stock
More BZX79C3V6
epcos
5000 in stock
More BZX79C3V6 DACHSELECTRONICA
5455 in stock
More BZX79C3V6
25 in stock
Similar Parts of BZX79C3V6
BZX79-C3V6-113
22 suppliers
BZX79-C3V6-133
51 suppliers
BZX79-C3V6-143
19 suppliers
736418 in stock
BZX79-C3V6-143PBF
2 suppliers
53825 in stock
BZX79C3V6-3.6V0.4W
2 suppliers
14768 in stock
BZX79C3V6A26A
5018 in stock
BZX79C3V6A26APBF
6 suppliers
253579 in stock
BZX79-C3V6/A52A
4 suppliers
98888 in stock
BZX79-C3V6/A52RMP
3 suppliers
100 in stock