BZX79C11V stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型号
More BZX79-C11V NOME
190 in stock
More BZX79C11V LOTESERRANO
17105 in stock
More BZX79C11V
ELECTRODH
17105 in stock
More BZX79C11V ELECTRODH
17105 in stock
More BZX79C11V PHILIPS
158 in stock
More BZX79C11V NXP
ZENER DIO 11V 1/2W
218 in stock
More BZX79C11V OEM
Location SOLSIR
580000 in stock
More BZX79C11V
NEW
15000 in stock
More BZX79-C11V-- PHILI
3000 in stock
More BZX79C11V PHILIP
50000 in stock