BYV143F45 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More BYV143F-45 PHILIP
20A 45V ISOLATED TO-220
980 in stock
More BYV143F45 NXP
338864 in stock
More BYV143F-45 ROHS UNKNOWN PHILIPS
Bulk/Tube
119 in stock
More BYV143F-45
513 in stock
More byv143f-45
8070 in stock
More BYV143F45 PH
50/tube/ito220,dc99
490 in stock
More BYV143F-45 PH
TO-
5800 in stock
More BYV143F45 PH
131 in stock
More BYV143F45 PH
vpe:vpe:50tube
80 in stock