BFP640FE6327 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型号
More BFP640FE6327 INFINEON
T&R partial (1481 + 1173) RoHs
2654 in stock
M & R Communications
Address: 40 SAWGRASS DR #4 BELLPORT, New York, United States 11713
Contact: Artie, Diana   Kellerman,  Phone: 631-447-2003 , Fax: 631-447-2352
More BFP640FE6327 INFINEON
50 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 631-447-2352
More BFP640FE6327 INFIN
190 in stock
More BFP640FE6327 INFINEON
200 in stock
More BFP640FE6327 INFINEON TECHNOLOG
3000 in stock
More BFP640FE6327 INFINEON
TSFP-4
1000 in stock
More BFP640FE6327 INFINEON
4229 in stock
More BFP640FE6327 INFI NEON
new and original
3315 in stock
More BFP 640F E6327 INFINEON
New and original
20000 in stock
More BFP640FE6327 INFINEON
24000 in stock
Similar Parts of BFP640FE6327
BFP640FE6327XT
3 suppliers
62890 in stock