BAS7006E9 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More BAS7006E9 ITT
Stock Europe - ROHS:NO
55638 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BAS7006E9
amd
50 in stock
More BAS70-06/E9
GENERAL SEMI
30000 in stock
More BAS7006E9 ITT
2792 in stock
More BAS7006E9 ITT
69548 in stock
More BAS70-06/E9 GENERAL SEMI
70V,0.2A,S.S. C. ANOD SM SCHOTTKY
33000 in stock
More BAS7006E9 ITT
vpe:000trsmd
2780 in stock