BAS40E6327 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型号
More BAS40E6327 INF
Stock Europe - ROHS:YES
18000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BAS40E6327 SIEMENS
5000 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More BAS 40 E6327 INFINEON
200 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: +1 561 202 9701
More BAS40E6327 INFINEON
2279 in stock
More BAS40E6327 INFINEON
Stock
4300 in stock
More BAS40 E6327 INFINEON
12000 in stock
More BAS40E-6327 INFINEON
1769 in stock
More BAS40 E6327 INFINEON
INFINEON - BAS40 E6327
215 in stock
More BAS40 E6327 SIEMEN
120MA 40V SOT-23
1420 in stock
More BAS40E6327 INF
50463 in stock
Similar Parts of BAS40E6327
BAS40E6327HTSA1
4 suppliers
99840 in stock
BAS40E6327XT
4 suppliers
368000 in stock