AFS434S3 SMD 434.0MHz SAW FILTER stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型号
More AFS434S3 CRYSTAL CROSS
0.0000,Cross, 3-8wks 1reel min. Need to verify cro
9999 in stock
More AFS434S3
2088000 in stock
More AFS434S3
60000 in stock
More AFS434S3 ABRACON
2121 in stock
More AFS434S3 ABRACON
FILTER SAW 434.000MHZ SMD
1000 in stock