95PFR120 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型号
More 95PFR120
IR
31200 in stock
More 95PFR120 VISHAY
1200V 95A Std. Recovery Diode DO-5
100 in stock
More 95PFR120 IR
DIODES, POWER PACKAGE/CASE:DO-203AB (DO-5); FORWARD CURRENT:
129 in stock